Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zobacz "Wieści Powiatu" w telewizji TVT - Powiat Wodzisławski

Zobacz „Wieści Powiatu” w telewizji TVT

Dziś o 19:30 na antenie telewizji TVT kolejny odcinek "Wieści Powiatu Wodzisławskiego".

A w nim m.in. wspomnienia z Powiatowej Olimpiady Osób Niepełnosprawnych, nowoczesna ekopracownia w Zespole Placówek Szkolno – Wychowawczo – Rewalidacyjnych, relacja z XVIII Powiatowego Rajdu Rowerowego oraz Manewrów w Pierwszej Pomocy, przywitanie lata w DPS Gorzyce, zawody gastronomiczne i piknik militarny w Rydułtowach, „Zryw wolnych serc” w wodzisławskim Ekonomiku i wiele, wiele więcej.

Serdecznie zapraszamy!

Przypominamy równocześnie, że regionalna telewizja TVT nadaje cyfrowo na lokalnym multipleksie (kanał 47).