Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Znicz pamięci i opuszczone flagi - Powiat Wodzisławski

Znicz pamięci i opuszczone flagi

W związku z tragiczną śmiercią trzech młodych mieszkańców powiatu - uczniów naszych szkół, flagi na maszcie przed budynkiem Starostwa Powiatowego oraz przed budynkami jednostek organizacyjnych zostały opuszczone do połowy i przewiązane kirem. Dla uczczenia pamięci ofiar w miejscu tragedii przedstawiciele Zarząd Powiatu zapalili też znicz.

Tym symbolicznym gestem chcemy wyrazić szacunek i pamięć dla tych, którzy opuścili nas zbyt wcześnie.
W tych trudnych chwilach razem z rodzinami i przyjaciółmi ofiar dzielimy ból i żal.
[*] [*] [*]
Sobotnia tragedia w Wodzisławiu Śląskim dotknęła wiele osób. Uczniowie Szkół Powiatu Wodzisławskiego, koleżanki i koledzy ze szkół, do których uczęszczały ofiary wypadku, mogą liczyć na pomoc psychologiczną w swoich placówkach.
Przypominamy też, że z pomocy psychologa każdy mieszkaniec Powiatu może skorzystać w Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wodzisławiu Śląskim.
  • tel. 32 455-14-30
  • Adres: Wodzisław Śląski, ul. Wałowa 30