Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zmiany w Wydziale Gospodarki Nieruchomościami - Powiat Wodzisławski

Zmiany w Wydziale Gospodarki Nieruchomościami

Agata Kocur, dotychczasowa z-ca Naczelnika, Kierownik Referatu Gospodarki Nieruchomościami Skarbu Państwa została nowym Naczelnikiem Wydziału Gospodarki Nieruchomościami w wodzisławskim starostwie. Wieloletnia naczelnik wydziału Iwona Porembska przeszła na emeryturę.

To nie jedyna zmiana. Zastępcą Naczelnika WGN została Magdalena Nowak (wcześniej Kierownik Referatu Gospodarki Nieruchomościami Powiatu, które to stanowisko objęła teraz Wioletta Tkocz – na zdjęciu ze starostą Ireneuszem Serwotką, członkiem zarządu powiatu Leszkiem Bizoniem, sekretarzem Michałem Lorkiem i naczelnik Agatą Kocur). Pełnienie obowiązków Kierownika Referatu Gospodarki Nieruchomościami Skarbu Państwa powierzono Barbarze Kaczmarek.

Pani Iwonie Porembskiej przekazujemy serdeczne podziękowania za wieloletnią pracę w Wydziale Gospodarki Nieruchomościami i życzymy wiele zdrowia i radości, a także realizacji planów i marzeń na emeryturze.

Nowomianowanym naczelnikom i kierownikom  gratulujemy awansu i życzymy wielu sukcesów w dalszej pracy!