Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zmiana przebiegu linii 32 powiatowych przewozów pasażerskich - Powiat Wodzisławski

Zmiana przebiegu linii 32 powiatowych przewozów pasażerskich

Z uwagi na budowę kanalizacji i zamknięcie dla ruchu ul. Dworcowej w Czyżowicach od 10 października autobusy powiatowych przewozów pasażerskich linii nr 32 będą jeździły zmienioną trasą.

Z powodu całkowitego zamknięcia dla ruchu ul. Dworcowej w Czyżowicach na odcinku od przejazdu kolejowego do skrzyżowania z drogą krajową nr 78 autobusy PKS linii nr 32 relacji Wodzisław Śl. – Uchylsko będą kursowały z pominięciem przystanków: Czyżowice Dworcowa, Czyżowice Dworcowa  Stacja Kolejowa, Gorzyce Polna.

Pozostałe przystanki będą obsługiwane zgodnie z rozkładem jazdy.