Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zgubiłeś telefon, a może zapomniałeś rower? Sprawdź - może trafiły do biura rzeczy znalezionych - Powiat Wodzisławski

Zgubiłeś telefon, a może zapomniałeś rower? Sprawdź – może trafiły do biura rzeczy znalezionych

Przypominamy, że w Starostwie Powiatowym w Wodzisławiu Śląskim funkcjonuje Biuro Rzeczy Znalezionych, do którego trafiają znalezione na terenie powiatu rzeczy, których właścicieli nie udało się ustalić. Jeśli więc szukacie zagubionych "skarbów" i nie pomogły posty w mediach społecznościowych - sprawdźcie w Biurze Rzeczy Znalezionych.

Grafika okolicznościowa dotycząca Biura Rzeczy Znalezionych

W tym roku do BRZ  trafiły już m.in. telefony komórkowe, rower, pieniądze, a nawet wózek dziecięcy. Listę tych rzeczy można znaleźć w wykazie w Biuletynie Informacji Publicznej na stronie:  https://tiny.pl/c4r1k

Informacje na temat Biura, zasad jego funkcjonowania oraz przechowywanych w nim rzeczy można uzyskać telefonicznie w Wydziale Obywatelskim, Ochrony Informacji Niejawnych i Zarządzania Kryzysowego pod nr. telefonu 32  412 09 79.

Biuro mieści się w siedzibie Starostwa przy ul. Pszowskiej 92A. Tej samej, co Wydział Komunikacji i Transportu.