Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zdolni i Skromni w programie „Na bis ciepcie lajbiki” w WCK - Powiat Wodzisławski

Zdolni i Skromni w programie „Na bis ciepcie lajbiki” w WCK

Oto Ewelina, Żak, Olga i Andrzej, czyli Sztefa i Brajan z rodziną. Niedawno rozkochali w sobie Ślązaków. Teraz kabaretowe odkrycie ostatnich lat rusza w „Wielką Śląską Trasę”! i zawita do Wodzisławskiego Centrum Kultury. I tak z programem pełnym zwrotów akcji i niespodzianek „Na bis ciepcie lajbiki” pojawią się już 12 kwietnia.

zdolni i skromni plakat 2

Co w programie?

Skecze z życia wzięte, swojskość, prawdziwość i spontaniczność. Będą elementy śląskie. Będą skecze przygotowane specjalnie na tę trasę koncertową. Będą wpadki i sceniczne szaleństwa. Będzie Sztefa i Brajan. Będzie śmiesznie. Będą zdjęcia po występie. A na końcu będą lecieć lajbiki! Proszę się przygotować! – czytamy w opisie trasy.

– Lajbik to jest cycenhalter. Jak ktoś nie wie o co chodzi, proszę sprawdzić w Internecie, kupić bilet, przyjść i na występie utrwalić wiedzę! – dopowiadają artyści.

Zdolni i Skromni wystąpią 12 kwietnia o godzinie 17:30 i 20:30. Bilety w cenie 80 zł dostępne w kasie WCK oraz online na https://biletyna.pl/kabaret/Zdolni-i-skromni/Na-bis-ciepcie-lajbiki/Wodzislaw-Slaski. Kasa WCK jest czynna na pół godziny przed seansami kinowymi oraz imprezami biletowanymi oraz w czwartki od 10:00 do 12:00. W kasie obsługa kart płatniczych: VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej. Bilety można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.