Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zawodowe debiuty – PUP szuka pracodawców - Powiat Wodzisławski

Zawodowe debiuty – PUP szuka pracodawców

Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim szuka pracodawców chętnych do przyjęcia licealistów na 5-dniowe praktyki. To element programu "Zawodowy debiut".

Grafika przedstawiająca 5 młodych osób ubranych w białe tshirty oraz informacje zawarte w tekście

„Zawodowy Debiut” to autorski program Powiatowego Urzędu Pracy w Wodzisławiu Śląskim, którego adresatami są uczniowie III klas liceów ogólnokształcących, stojący przed wyborem dalszego kierunku kształcenia. Program zapewnia im możliwość uczestniczenia w 5-dniowych praktykach zawodowych organizowanych u lokalnych przedsiębiorców.

Przedsiębiorcy chcący uczestniczyć w programie proszeni są o kontakt z Powiatowym Urzędem Pracy w Wodzisławiu Śląskim do 15 grudnia 2023 roku telefonicznie (32 459 29 91, 32 459 29 90) bądź mailowo (mmysliwiec@pup-wodzislaw.pl). Praktyki uczniów będą się odbywać od 22 do 26 stycznia 2024 roku.

O Zawodowym Debiucie pisaliśmy szerzej tutaj (otwiera się w nowym oknie).