Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zawieszenie szkół. Zmiany w kursowaniu komunikacji powiatowej - Powiat Wodzisławski

Zawieszenie szkół. Zmiany w kursowaniu komunikacji powiatowej

Ze względu na ogłoszone przez Ministerstwo Edukacji Narodowej zawieszenie zajęć w placówkach oświatowych na terenie całego kraju, od najbliższego piątku (13 marca) autobusy powiatowych przewozów pasażerskich obsługiwane przez PKS w Raciborzu będą kursować jak w dni wolne od nauki szkolnej.

autobus pks foto. W. Raczkowski

W czwartek, 12 marca, autobusy komunikacji powiatowej będą jeszcze funkcjonowały według normalnego rozkładu jazdy, jednak od piątku, 13 marca – do odwołania – autobusy będą kursowały jak w dni wolne od nauki szkolnej. Uprzejmie prosimy pasażerów o śledzenie rozkładu jazdy dostępnego na stronie rozklady.powiatwodzislawski.pl oraz www.pksraciborz.pl.

Za utrudnienia przepraszamy!