Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Jeszcze do jutra możesz zgłosić swoją drużynę do turnieju piłki nożnej - Powiat Wodzisławski

Jeszcze do jutra możesz zgłosić swoją drużynę do turnieju piłki nożnej

Wszystkich amatorów piłki nożnej, a także kibiców i zainteresowanych serdecznie zapraszamy do udziału w Turnieju Piłki Nożnej Drużyn Amatorskich o Puchar Starosty Powiatu Wodzisławskiego. Na zgłoszenia czekamy do 8 kwietnia.

Turniej rozegrany zostanie 12 kwietnia na boisku Powiatowego Młodzieżowego Ośrodka Sportu w Wodzisławiu Śl. przy ul. Pszowskiej 92 o godz. 9:00. Rejestracja drużyn odbywać się będzie w biurze zawodów w godzinach od 8:00 do 8:45.

W rozgrywkach piłkarskich mogą wziąć udział zawodnicy, którzy mają ukończone 16 lat oraz nie są zrzeszeni w klubach piłkarskich występujących w rozgrywkach prowadzonych przez PZPN bądź inne uprawnione do tego podmioty zarówno w Polsce, jak i w innych krajach.

Zgłoszenia reprezentacji można dokonać do dnia 8 kwietnia, przesyłając kartę zgłoszenia:
•    drogą elektroniczną na adres: sport@powiatwodzislawski.pl,
•    faksem pod numerem telefonu 32/ 453 99 69,
lub złożyć osobiście w Referacie Kultury i Sportu Wydziału Strategii i Rozwoju Powiatu przy ul. Pszowskiej 92a pok. 306 ( III piętro).

Uwaga: liczba drużyn jest ograniczona – DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ!

Organizatorem Turnieju jest Powiat Wodzisławski.

Dodatkowych informacji na temat Turnieju udziela Referat Kultury i Sportu Wydziału Strategii i Rozwoju Powiatu Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śl. pod numerem telefonu  32/ 412-09-46 lub 412-09-61.

Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie – pobierz
Karta zgłoszeniapobierz