Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zaproszenie do składania ofert dotyczących dostawy sprzętu mechatronicznego dla projektu ”Mam zawód – mam prace w regionie” - Powiat Wodzisławski

Powiat Wodzisławski zwraca się zapytaniem ofertowym dotyczącym dostawy sprzętu mechatronicznego dla projektu „Mam zawód – mam pracę w regionie” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego – Program Operacyjny Kapitał Ludzki, Działanie 9.2 Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego.

Dostarczony sprzęt mechatroniczny jest w 100% finansowany ze środków publicznych, tj. przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego oraz ze środków budżetu państwa i budżetu Powiatu Wodzisławskiego.

Zakup sprzętu mechatronicznego będzie służył doposażeniu pracowni zawodowej w Zespole Szkół Zawodowych w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Gałczyńskiego 1.

Szczegóły zapytania ofertowego – POBIERZ
Formularz oferty – POBIERZ