Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zaproszenie dla ngo na kolejny wyjazd studyjny - Powiat Wodzisławski

Zaproszenie dla ngo na kolejny wyjazd studyjny

5 lipca odbędzie się wyjazd, podczas którego przedstawiciele organizacji pozarządowych z terenu powiatu będą mogli poznać dobre praktyki w prowadzeniu działalności gospodarczej Spółdzielni Socjalnej „Opoka” w Kluczach oraz Spółdzielni Socjalnej „GreenGo” w Dąbrowie Górniczej.

Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śl. zapewnia transport oraz wyżywienie. Wyjazd jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku dużej liczby chętnych, z jednej organizacji w wyjeździe będą mogły wziąć udział maksymalnie dwie osoby zgłoszone przez organizację.

Formularz zgłoszeniowy należy przesłać do 2 lipca 2018 r. na adres: owes@powiatwodzislawski.pl lub dostarczyć osobiście/pocztą tradycyjną do Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej Subregionu Zachodniego Starostwo Powiatowe  w Wodzisławiu Śl., ul. Pszowska 92a, 44-300 Wodzisław Śl.

Serdecznie zapraszamy!

Do pobrania: Formularz zgłoszeniowy (plik .doc)