Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zapraszamy NGO na wyjazd studyjny - Powiat Wodzisławski

Zapraszamy NGO na wyjazd studyjny

W dniach 14-15 września planowany jest dwudniowy wyjazd, podczas którego przedstawiciele organizacji pozarządowych będą mogli przekonać się w jaki sposób Stowarzyszenie Artystyczne „Teatr Grodzki” i Stowarzyszenie Ziemi Lipowskiej prowadzą swoje ośrodki w Lalikach i Lipowej.

Wyjazd jest bezpłatny. Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim zapewnia transport, wyżywienie i nocleg. Warunkiem uczestnictwa w wyjeździe jest jednak posiadanie statusu beneficjenta ostatecznego w projekcie „Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej Subregionu Zachodniego”.  Na miejscu odbędą się prezentacje dobrych praktyk w zakresie ekonomizacji organizacji pozarządowych.

Program wizytypobierz (PDF 209 KB)

Osoby zainteresowane wyjazdem – przedstawicieli organizacji pozarządowych – prosimy o wypełnienie i odesłanie załączonego formularza (POBIERZ plik .doc).

Formalności można załatwić w biurze Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Pszowskiej 92a, pok. 324, tel. 32 453 99 83. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Projekt „Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej Subregionu Zachodniego” dofinansowany jest ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 (Europejski Fundusz Społeczny) w ramach Poddziałania 9.3.1. Wsparcie sektora ekonomii społecznej.