Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zapraszamy na wielkanocny kiermasz "PERŁY" w wodzisławskiej "Karuzeli" - Powiat Wodzisławski

Zapraszamy na wielkanocny kiermasz „PERŁY” w wodzisławskiej „Karuzeli”

W imieniu społeczności Powiatowego Ośrodka Wsparcia "PERŁA" w Wodzisławiu Śl. serdecznie zapraszamy na kiermasz wielkanocny, jaki w przyszłym tygodniu Ośrodek zorganizuje w Galerii Handlowej "Karuzela" w Wodzisławiu Śl. Podczas kiermaszu będzie można nabyć w atrakcyjnych cenach wielkanocne ozdoby i rękodzieło. Uczyńcie swoje święta bardziej kolorowe i wspomóżcie osoby z niepełnosprawnościami.

Rękodzieło - ozdoby wielkanocne - wykonane przez uczestników Powiatowego Ośrodka Wsparcia Perła w Wodzisławiu Śl.

Kiermasz odbędzie się od środy 29 marca do piątku 31 marca w godz. 9:00 – 15:00. Wtedy będzie okazja nie tylko do tego, by w konkurencyjnych cenach kupić ozdoby świąteczne i rękodzieło, ale przede wszystkim by dzięki takim zakupom wesprzeć podopiecznych Ośrodka – tak finansowo, jak i przede wszystkim społecznie. Dla uczestników Ośrodka kiermasz będzie bowiem okazją do przetestowania w rzeczywistych warunków umiejętności nabytych podczas ośrodkowych treningów.

W Ośrodku przygotowania do kiermaszu idą pełną parą. Dzięki temu Wasze święta wielkanocne mogą być bardzo kolorowe. Ręcznie wykonane zajączki, kolorowe jajka, włochate baranki i kwieciste stroiki już na Was czekają. Przybywajcie zatem. Serdecznie zapraszamy!