Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Lubisz poezję? Weź udział w konkursie recytatorskim. Zapisy przedłużone do 22 marca! - Powiat Wodzisławski

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz osoby dorosłe z terenu powiatu wodzisławskiego do udziału w eliminacjach powiatowych 64. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, które odbędą się 27 marca 2019 r. od godz. 9:00 w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Wodzisławiu Śląskim ul. Daszyńskiego 2.

plakat 64 ogólnopolski konkurs recytatorski

W konkursie mogą wziąć udział osoby uczęszczające do szkół ponadgimnazjalnych oraz osoby dorosłe. Eliminacje odbywać się będą w czterech kategoriach: recytatorskiej, poezji śpiewanej, teatru jednego aktora i „wywiedzione ze słowa”. Do przeprowadzenia eliminacji powiatowych wymagana jest minimalna liczba 15 uczestników. O podjęciu decyzji o przeprowadzeniu eliminacji uczestnicy zostaną powiadomieni telefonicznie.

Zgłoszenia można składać jeszcze do 22 marca 2019 r. w kancelariach Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Pszowskiej 92a i ul. Bogumińskiej 2, bądź przesłać pocztą (o przyjęciu zgłoszenia decyduje data wpływu do Starostwa). W przypadku zgłoszenia uczestnika po upływie terminu o przyjęciu na listę decyduje organizator.

Dodatkowe informacje można uzyskać w Wydziale Promocji Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śląskim pod nr tel. 32/ 412 09 49.

Pliki do pobrania:
Karta zgłoszenia w kategorii recytatorskiej i „wywiedzione słowa” POBIERZ PDF    POBIERZ DOC
Karta zgłoszeniowa w kategorii poezja śpiewana POBIERZ PDF    POBIERZ DOC
Karta zgłoszeniowa w kategorii teatr jednego aktora POBIERZ PDF    POBIERZ DOC