Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zapraszamy na kiermasz wielkanocny Perły - Powiat Wodzisławski

Zapraszamy na kiermasz wielkanocny Perły

Powiatowy Ośrodek Wsparcia "Perła" w Wodzisławiu Śl. serdecznie zaprasza, 19 i 20 marca, do Galerii Karuzela w Wodzisławiu Śl. na kiermasz wielkanocny.

Stroiki świąteczne

Jest to okazja do zakupu pięknych dekoracji i wyrobów wielkanocnych, które zostały wykonane z sercem przez utalentowanych uczestników Powiatowego Ośrodka Wsparcia „Perła” w Wodzisławiu Śląskim. W atrakcyjnych cenach będzie można zakupić ręcznie wykonane ozdoby, pisanki, stroiki, świąteczne kartki i wiele innych unikatowych przedmiotów, które doskonale udekorują Wasze domy na nadchodzące Święta Wielkanocne.

Kiedy: Wtorek i Środa, 19 i 20 marzec, od 10:00 do 17:00
Gdzie: Galeria Karuzela, ul. Targowa 19, Wodzisław Śl.

Serdecznie zapraszamy!