Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Przypominamy, że trwa konkurs na kryminał - Powiat Wodzisławski

Przypominamy, że trwa konkurs na kryminał

Już jesienią powiat wodzisławski zaleje fala kryminału. Stanie się to za sprawą Festiwalu Kryminału "Pani zabija Pana" organizowanego przez stowarzyszenie SATURATOR. Zanim to jednak nastąpi zachęcamy do napisania opowiadania kryminalnego, którego akcja toczy się w powiecie wodzisławskim. Przypominamy, że konkurs trwa do 15 września.

W konkursie „Zabij nas tekstem” mogą wziąć udział pełnoletni mieszkańcy powiatu wodzisławskiego, którzy prześlą mrożące krew w żyłach opowiadanie. Jego objętość nie może przekroczyć 20 stron tekstu w formacie A4 (czcionka Times New Roman 12, interlinia 1,5).
Laureaci konkursu otrzymają nagrody rzeczowe o wartości:
  • 300 zł za pierwsze miejsce,
  • 200 ł za drugie miejsce,
  • 100 zł za trzecie miejsce.
Więcej informacji, regulamin oraz karta zgłoszenia na stronie http://saturator.org.pl/2016/06/13/zabij-nas-tekstem/
Konkurs „Zabij nas tekstem” to okazja do spróbowania swych sił w pisaniu, zweryfikowania swoich umiejętności i poznania opinii na temat zaproponowanej twórczości. Termin przesyłania kryminałów upływa 15 września.
Konkurs na opowiadanie „Zabij nas tekstem” jest realizowany w ramach projektu „Pani zabija Pana – Festiwal Kryminału” współfinansowanego ze środków Powiatu Wodzisławskiego.