Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Za nami radosny Rodzinny Dzień Sportu - Powiat Wodzisławski

Za nami radosny Rodzinny Dzień Sportu

W niedzielę na terenie Gosław Sport Center odbył się Rodzinny Dzień Sportu zorganizowany przez KS Gosław Jedłownik. Udział finansowy w przedsięwzięciu miał również Powiat Wodzisławski, który przekazał na realizację zadania 5 tys zł.

Piękna pogoda pozwoliła na zrealizowanie bogatego programu, dzięki czemu całe rodziny, a zwłaszcza dzieci, mogły nie tylko brać udział w zawodach sportowych, ale również pojeździć konno oraz poszaleć w kuli wodnej. Przygotowano również inne atrakcje, jak dmuchane zjeżdżalnie, malowanie twarzy czy doczepianie kolorowych pasemek we włosy. Główną atrakcją był lot balonem. Dużo emocji wywołał również deszcz cukierków. Zabawa była świetna, uśmiechy nie znikały z twarzy dzieci. Zobaczcie sami w galerii (foto. nadesłane przez M. Rebeś, Gosław Jedłownik)