Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Z piątku na sobotę utrudnienia na autostradzie A-1 - Powiat Wodzisławski

Z piątku na sobotę utrudnienia na autostradzie A-1

Jak informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Katowicach, w nocy z piątku (7 czerwca) na sobotę (8 czerwca) planowane jest czasowe obustronne wstrzymanie ruchu na autostradzie A1 na odcinku od węzła "Gliwice Sośnica" do granicy Państwa.

autostrada

Wstrzymanie ruchu przewidziane jest maksymalnie na 30 minut i odbywać się będzie w godzinach 24:00-04:00. Prace związane będą z montażem rygla bramownicy w ramach prac realizowanych w ramach budowy Krajowego Systemu Zarządzania Ruchem. Prace będą prowadzone na 37+850 kilometrze drogi.