Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Wyniki konkursu ofert na prowadzenie punktów nieodpłatnej pomocy prawnej - Powiat Wodzisławski

Wyniki konkursu ofert na prowadzenie punktów nieodpłatnej pomocy prawnej

Rozstrzygnięto konkurs na prowadzenie w 2017 r. punktów bezpłatnej pomocy prawnej.

Po przeprowadzeniu otwartego konkursu ofert na powierzenie realizacji zadania publicznego Powiatu Wodzisławskiego w zakresie prowadzenia punktów nieodpłatnej pomocy prawnej w 2017 roku Zarząd Powiatu Wodzisławskiego na posiedzeniu w dn. 23 listopada br. wyłonił następujące organizacje pozarządowe do prowadzenia punktów nieodpłatnej pomocy prawnej:

1. Fundację Togatus PRO BONO z siedzibą w Olsztynie – punkt w Ośrodku Pomocy Społecznej w Radlinie,
  2. Stowarzyszenie na Rzecz Poradnictwa Obywatelskiego „DOGMA” z siedzibą w Mikołowie: punkt w Rydułtowskim Centrum Kultury w Rydułtowach, punkt w Miejskim Ośrodku Kultury w Pszowie oraz w Urzędzie Miasta Pszów.