Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Wyniki konkursu na prowadzenie ośrodka wsparcia dla osób z zaburzeniami psychicznymi typ B - Powiat Wodzisławski

Zarząd Powiatu Wodzisławskiego podjął decyzję, dotyczącą wyników konkursu ofert na realizację zadania publicznego z zakresu pomocy społecznej, polegającego na prowadzeniu ośrodka wsparcia dla osób z zaburzeniami psychicznymi typ B.

Po zapoznaniu się z protokołem Komisji Konkursowej opiniującej oferty na realizację zadania z zakresu pomocy społecznej, polegającego na prowadzeniu ośrodka wsparcia dla osób z zaburzeniami psychicznymi typ B, Zarząd Powiatu Wodzisławskiego zdecydował o wybraniu do realizacji tego zadania Caritas Archidiecezji Katowickiej z siedzibą w Katowicach.

Pobierz:

1. Uchwała Zarządu Powiatu (PDF 81 KB)