Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Wydłużone godziny pracy punktu porad prawnych w Rydułtowach - Powiat Wodzisławski

Wydłużone godziny pracy punktu porad prawnych w Rydułtowach

Informujemy o zmianie godzin przyjmowania klientów w punkcie nieodpłatnych porad prawnych w Rydułtowskim Centrum Kultury.

plakat darmowe porady prawne

W związku z tym, że w Wielki Piątek (tj. 19.04.2019 t.) Rydułtowskie Centrum Kultury nie pracuje, piątkowy dyżur prawnika został przeniesiony na dzień 16 kwietnia (wtorek) od godz. 16.00 do godz. 20.00. We wtorek w punkcie porad prawnych klienci będą mogli skorzystać z darmowych porad prawnych przez 8 godzin, punkt będzie czynny od godz. 12.00 do godziny 20.00.

Przypominamy, że do prawników dyżurujących we wszystkich punktach nieodpłatnych porad prawnych i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego działających na terenie powiatu wodzisławskiego można się umawiać pod numerem telefonu 32 4120951.