Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Wręczono statuetki Powiatowych Liderów Przedsiębiorczości 2022 - Powiat Wodzisławski

Wręczono statuetki Powiatowych Liderów Przedsiębiorczości 2022

W piątek, 26 maja, odbyła się gala Powiatowego Lidera Przedsiębiorczości 2022 organizowana przez Cech Rzemieślników i Innych Przedsiębiorców w Wodzisławiu Śląskim. W tym roku gospodarzem wydarzenia była Gmina Godów, a patronat nad galą objął starosta wodzisławski Leszek Bizoń.

Uczestnicy gali tłumnie pozują do zdjęcia przed budynkiem restauracji. W rękach trzymają statuetki.

Podczas uroczystej gali nagrodzono dziesięciu przedsiębiorców, którzy wykazali się zaangażowaniem, nieustannym rozwojem, prowadzeniem zdrowej konkurencji, aktywnym udziałem w życiu społecznym czy wprowadzeniem nowych technologii. Okolicznościowe statuetki z rąk starszego Cechu Jerzego Waltara, starosty wodzisławskiego Leszka Bizonia oraz przybyłych na uroczystość włodarzy miast i gmin odebrali przedstawiciele następujących firm:

• POL-EKO s.k. z Wodzisławia Śląskiego
  • Serwis Urządzeń Infrastruktury Technicznej sp. z o.o. z Radlina
  • Bistro u Aneczki z Rydułtów
  • Firma Handlowa Kabut z Pszowa
  • Śląskie Centrum Florystyczne Rekpol sp. z o.o. z gminy Gorzyce
  • Super Koło s.c. z gminy Godów
  • LOLO z gminy Mszana
  • PPHU ROM-ART s.c. z gminy Lubomia
  • Usługi remontowo-budowlane Kazimierz Karwot z Marklowic.

W tym roku spośród członków Cechu Rzemieślników i Innych Przedsiębiorców w Wodzisławiu Śląskim, miano Lidera, uzyskała firma Jerzego ChlebiszaLakiernictwo Samochodowe Jerzy Chlebisz. Podczas gali na ręce starosty wodzisławskiego Leszka Bizonia wręczono także statuetkę z okazji 25-lecia Powiatu Wodzisławskiego.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!