Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Wpływ mediów na funkcjonowanie dzieci i młodzieży - Powiat Wodzisławski

Wpływ mediów na funkcjonowanie dzieci i młodzieży

W auli I LO im. 14 Pułku Powstańców Śląskich w Wodzisławiu Śląskim miało miejsce spotkanie dotyczące wpływu mediów na funkcjonowanie dzieci i młodzieży. Wykład w tym temacie wygłosiła prof. Jadwiga Cieszyńska-Rożek.

Prelegent przemawia

Organizatorem wydarzenia była Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Wodzisławiu Śląskim (link, nowa strona). W spotkaniu wzięła udział wicestarosta powiatu wodzisławskiego Kornelia Newy, a także m.in. dyrektorzy powiatowych szkół i jednostek, przedstawiciele służb mundurowych czy specjaliści zajmujący się pomocą psychologiczno-pedagogiczną w szkołach i przedszkolach.