Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Wodzisławski Uniwersytet Trzeciego Wieku zaprasza na inaugurację roku akademickiego - Powiat Wodzisławski

Wodzisławski Uniwersytet Trzeciego Wieku, który w tym roku obchodzi 15-lecie swojej działalności, zaprasza na uroczystość inauguracji roku akademickiego 2022/2023.

Uroczystość odbędzie się w poniedziałek, 3 października, o godz. 14:00 w Wodzisławskim Centrum Kultury.

W programie m.in. „Świętoszek” w wykonaniu Grupy Teatralnej WUTW „Młodzi Duchem”, immatrykulacja oraz wykład inauguracyjny dr Marii Kopsztejn pt.: „Senior – człowiek na miarę XXI wieku”.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy!