Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski WODZISŁAW ŚLĄSKI: MOC KONKURSÓW NA FERIE Z WCK - Powiat Wodzisławski

WODZISŁAW ŚLĄSKI: MOC KONKURSÓW NA FERIE Z WCK

Ferie to czas odpoczynku i zabawy, dlatego Wodzisławskie Centrum Kultury, z myślą o uczniach szkół podstawowych, opracowało ofertę zajęć online. Ale nie tylko. Dobrze wiemy, że najmłodsi uwielbiają wyzwania i prezenty i właśnie dla nich przygotowano ciekawe konkursy, w których mogą wziąć udział.

zdjęcie - konkurs plastyczny w WCK

Pierwszym z nich jest konkurs plastyczny „Zima jak z bajki”, skierowany do dzieci w wieku od sześciu do dziewięciu lat. Pracę należy wykonać dowolną techniką płaską w formacie A-4 (farby, kredki, ołówek czy wyklejanka) i dostarczyć do skrzynki stojącej przed wejściem głównym WCK w godzinach: 7:00–15:00.

Młodzi kreatorzy mody z pewnością będą chcieli wziąć udział w konkursie na bajkowe przebranie. Bibuła, resztki materiałów, wstążki, elementy dekoracyjne – to wszystko może posłużyć do stworzenia bajkowej kreacji, w której wystarczy się sfotografować, a zdjęcie przesłać mailowo do WCK.

Z myślą o starszych uczniach (10–14 lat) przygotowano konkurs „Zimowa opowieść”, w którym można dać upust literackim fantazjom. Ważne, by opowiadania miały ciekawą fabułę i oryginalne podejście do tematu.

Na wszystkie prace Wodzisławskie Centrum Kultury czeka do 14 stycznia. Do każdego z konkursów przygotowano regulamin, z którym należy się zapoznać na stronie www.wck.wodzislaw-slaski.pl.

Tutaj: Pełny program „Ferii z innej bajki”.