Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Wodzisław Śląski: koncert uczniów PSM z okazji Dnia Matki - Powiat Wodzisławski

Wodzisław Śląski: koncert uczniów PSM z okazji Dnia Matki

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Wodzisławiu Śl. zaprasza 26 maja 2018 r. na koncert uczniów zorganizowany z okazji Dnia Matki. Wydarzenie odbędzie się w kościele Wniebowzięcia NMP w Wodzisławiu Śl. Początek o godz. 17:00.

26 maja 2018 r. o godzinie 17.00 w Kościele WNMP w Wodzisławiu Śląskim odbędzie się Koncert Końcoworoczny uczniów wodzisławskiej PSM I stopnia im. Wojciecha Kilara. Koncert ten jest dedykowany Mamom w dniu ich święta, jednocześnie kończy obchody Roku Jubileuszowego 40-lecia szkoły. W koncercie wystąpią soliści, zespoły i szkolny chór. Tradycją koncertów jest wspólne muzykowanie uczniów i nauczycieli akompaniatorów. Nie zabraknie też miłych niespodzianek w wykonaniu szkolnego chóru. Serdecznie zapraszamy.

Program: POBIERZ (PDF)