Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Wodzisław Śl.: Grażyna Jagielska w bibliotece - Powiat Wodzisławski

Wodzisław Śl.: Grażyna Jagielska w bibliotece

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Wodzisławiu Śl. serdecznie zaprasza dziś na spotkanie autorskie z Grażyną Jagielską.

Spotkanie z autorką książek m.in. „Miłość z kamienia. Życie z korespondentem wojennym”, „Anioły jedzą trzy razy dziennie. 147 dni w psychiatryku”, „Ona wraca na dobre”, odbędzie się 27 września br. (środa) o godz. 17.00 w sali multimedialnej.

Grażyna Jagielska – z wykształcenia dziennikarka, z zamiłowania podróżniczka, z zawodu – pisarka, tłumaczka. Autorka powieści (Korespondent, Fastryga, Płaskuda), przekładów, m.in. J.G. Ballarda, Fay Weldon, Joanny Trollope, wspomnień „Miłość z kamienia. Życie z korespondentem wojennym” oraz książki „Anioły jedzą trzy razy dziennie. 147 dni w psychiatryku.” Jej mąż – Wojciech Jagielski – jest pisarzem, publicystą i korespondentem wojennym.

Serdecznie zapraszamy! Wstęp wolny!