Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Mamy w powiecie wicemistrzynie fryzjerstwa - Powiat Wodzisławski

Mamy w powiecie wicemistrzynie fryzjerstwa

Zuzanna Cygan, uczennica Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Pszowie została wicemistrzynią Fryzjerstwa Polskiego. Zuzanna zajęła drugie miejsce w XXX Międzynarodowych Otwartych Mistrzostwach Fryzjerstwa Polskiego „Master of Beauty” w Poznaniu.

XXX Międzynarodowe Otwarte Mistrzostwa Fryzjerstwa Polskiego „Master of Beauty” odbyły się 3 marca. W mistrzostwach wzięło udział dwóch uczniów pszowskiej szkoły – Zuzanna Cygan (uczennica klasy trzeciej) oraz Bartosz Kroczek (uczeń klasy drugiej).

Zuzanna Cygan zdobyła wicemistrzostwo, zajmując drugie miejsce w kategorii junior – fryzura ślubna, fryzjerstwo damskie.

Ogromny sukces w tych samych mistrzostwach osiągnęła również inna mieszkanka naszego powiatu, Kinga Surma, która zajęła drugie miejsce w kategorii Fale Hollywood (wyróżniona srebrnym medalem) oraz trzecie miejsce w kategorii Fryzura ślubna fryzjerstwo damskie (wyróżniona brązowym medalem).

Gratulacje dla uczniów oraz dla mistrzów: Małgorzaty Poławskiej i Iwony Witaszak, które przygotowały uczniów do konkursu.