Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Weź udział w zabawie z okazji stulecia II powstania śląskiego - Powiat Wodzisławski

Weź udział w zabawie z okazji stulecia II powstania śląskiego

Równo sto lat temu, w nocy z 19 na 20 sierpnia 1920 r., wybuchło II powstanie śląskie. Było to jedno z tych powstań w historii Polski, które zakończyły się sukcesem. Z tej okazji zapraszamy do udziału w konkursie, który ogłosimy na powiatowym fanpage'u na portalu facebook.

baner konkursowy II Powstanie śląskie

Już od jutra, codziennie przez sześć dni (od 20 do 25 sierpnia włącznie), czyli tyle, ile trwało powstanie, na naszym fanpage’u o różnych porach dnia będą pojawiać się pytania konkursowe. Osoba, która jako pierwsza w komentarzu udzieli prawidłowej odpowiedzi, zwycięży. Pytania będą różne, ale rzecz jasna, wszystkie będą dotyczyć powstań śląskich. Codziennie wyłonimy i nagrodzimy jedną osobę.

Do wygrania codziennie zestaw gadżetów promocyjnych Powiatu, a przede wszystkim unikalna kolekcjonerska „szolka powstańca” z limitowanej kolekcji porcelany śląskiej. Każda z indywidualnym certyfikatem! Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Regulamin konkursu – POBIERZ

Stulecie drugiego powstania śląskiego slajder