Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Weź udział w turnieju siatkówki drużyn amatorskich - Powiat Wodzisławski

Weź udział w turnieju siatkówki drużyn amatorskich

Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim zaprasza na „Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Amatorskich o Puchar Starosty Powiatu Wodzisławskiego”, który rozegrany zostanie 16 listopada w hali sportowej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Wodzisławiu Śl.

Drużyny, które zgłoszą się do zawodów mogą liczyć maksymalnie 10 zawodników/zawodniczek (w turnieju mogą wziąć udział również drużyny mieszane).

Zgłoszenia drużyn przyjmowane będą do 12 listopada:
•    na adres e-mail: rozwoj@powiatwodzislawski.pl
•    pod numerem telefonu 32/ 412 09 49 w godzinach pracy urzędu.
Liczba drużyn uczestniczących w zawodach jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń!

Dodatkowych informacji na temat turnieju udziela Referat Kultury i Sportu Wydziału Strategii i Rozwoju Powiatu pod numerem telefonu 32/ 412 09 49.

Regulamin Turnieju – zobacz
Karta zgłoszenia – pobierz