Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Weź udział w konkursie fotograficznym - Powiat Wodzisławski

Weź udział w konkursie fotograficznym

Tematyką konkursu jest kultura na pograniczu.

FAJN FOTO FEST to czesko – polski konkurs fotograficzny, którego tematem jest kultura na pograniczu.

W konkursie mogą wziąć udział fotografowie amatorzy, przedstawiając swoje prace – fotografie, które nie były dotąd publikowane w ramach innego konkursu (nie przestrzeganie tej zasady jest podstawą do wykluczenia z konkursu). Warunkiem udziału jest ukończenie 16 roku życia.

Konkurs odbywa się poprzez poral www.fotofest.eu/pl, gdzie fotograficy mogą zamieścić 6 zdjęć konkursowych. Szczegóły udziału w konkursie znajdują się w Regulaminie, który dostępny jest TUTAJ.

Termin nadsyłania zdjęć mija 31 maja 2012 r.