Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Weź głęboki oddech z instruktorką jogi w WCK - Powiat Wodzisławski

Weź głęboki oddech z instruktorką jogi w WCK

W wiosennej ramówce warsztatów z cyklu „Tu i teraz” Wodzisławskie Centrum Kultury stawia na ruch, dobre samopoczucie i pozytywną energię. Wszystkie te założenia spełniają nowe warsztaty, zatytułowane „Oddech, ruch, umysł”, które odbędą się 15 kwietnia o godz. 15:00.

Joga 2023 plakat

– Pozwól sobie na głębszy oddech, uwolnij barki, otwórz klatkę piersiową – tak do wzięcia udziału w spotkaniu zachęca Karina Onak – instruktorka jogi. Podczas warsztatów uczestnicy skupią się na rozluźnieniu barków oraz szyi i otwarciu klatki piersiowej poprzez wykorzystanie odpowiednich technik oddechowych. Będą uwalniać emocje i napięcie z przestrzeni mostka. Zadbają także o kręgosłup poprzez nabycie wiedzy na temat wzmocnienia i stabilizacji ciała. Podczas zajęć wykonywane będą ćwiczenia otwierające klatkę piersiową i barki.

Trzygodzinne warsztaty odbędą się pod okiem prowadzącej – trenerki jogi i przygotowania motorycznego, miłośniczki psychomotoryki i treningu mentalnego. Przeznaczone są dla młodzieży i dorosłych. – Prosimy o zabranie własnych mat, ale jeśli ktoś nie ma, użyczymy swoich – mówi trenerka.

Koszt warsztatów to 50 zł. Na zajęcia obowiązują zapisy do 11 kwietnia pod adresem piak@wck.wodzislaw.pl. Informacji na temat wydarzenia udzielają pracownicy Działu Projektów i Animacji Kulturalnej WCK (tel. 32 455 48 55). Realizacja warsztatów będzie możliwa pod warunkiem zgłoszenia się minimalnej liczby zainteresowanych.