Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Warsztaty "Jak być dobrym rodzicem" - Powiat Wodzisławski

Warsztaty „Jak być dobrym rodzicem”

Powiatowy Specjalistyczny Ośrodek Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie zaprasza po wakacjach na kolejne trzy bezpłatne warsztaty dla rodziców.

rodzina

Podczas warsztatów uczestnicy będą:

• wzmacniać umiejętności wychowawcze,
  • wspierać w rozwiązywaniu trudnych sytuacji,
  • edukować, bawić się,
  • wymieniać się doświadczeniami.

Spotkania będą odbywały się w małych grupach i przyjaznej atmosferze, sprzyjającej zaspokojeniu indywidualnych potrzeb każdego uczestnika.

Tematy, terminy i miejsca warsztatów:

• 11.09. 2018r. godz. 15.30 „Rozwój dziecka w okresie od 1 do 12 miesiąca życia”. Miejsce spotkania:  Powiatowy Specjalistyczny Ośrodek Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie (Sala Terapii), ul. Wałowa 30, Wodzisław Śl.
  • 19.09.2018r. godz. 15.00 „Rozwój dziecka w okresie 7 lat „Wiek szkolny”. Miejsce spotkania: Powiatowa Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Wodzisławiu Śl. (I piętro, wejście z boku budynku), ul. Wałowa 30, Wodzisław Śl.
  • 10.09.2018r. godz. 16.00 „Rozwój dziecka w okresie od 11 do 13 roku życia”. Miejsce spotkania:  Powiatowy Specjalistyczny Ośrodek Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie (Sala Terapii), ul. Wałowa 30, Wodzisław Śl.

Czas trwania: 3 godziny (uwzględniono kilka przerw)

Kontakt i zapisy: 32 455 60 32 (liczba miejsc ograniczona)

Wszystkich chętnych zapraszamy. Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do udziału.