Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Wakacyjny Turniej Siatkówki juz za nami - Powiat Wodzisławski

Wakacyjny Turniej Siatkówki juz za nami

W sobotę 21 sierpnia 2010 r. w hali sportowej Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 2 w Wodzisławiu Śląskim odbył się Wakacyjny Turniej Siatkówki Drużyn Amatorskich o Puchar Starosty Powiatu Wodzisławskiego. Uroczystego otwarcia dokonał Damian Majcherek - Etatowy Członek Zarządu. Organizatorem w/w imprezy było Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śl. oraz Rada Sportu Powiatu Wodzisławskiego.

Do zmagań w turnieju przystąpiło 8 drużyn: KS „FORMA” WODZISŁAW ŚL., TEAM MARKO, TKKF KARLIK, BEBIKI RYDUŁTOWY, FOX PSZÓW, GRAMY BEZ ŚNIADANIA, PARYS RYDUŁTOWY oraz KAFENOVA. Zespoły rozgrywały swoje mecze systemem pucharowym. Wszystkie drużyny zaprezentowały bardzo wysoki i wyrównany poziom, o czym świadczył fakt konieczności rozegrania w 8 spotkaniach aż 5 tie–breaków.
Zwycięsko z całej rywalizacji wyszła drużyna TKKF KARLIK, która w finale pokonała zespół FOX PSZÓW. Na najniższym stopniu podium, po zwycięstwie w małym finale nad KAFENOVA, uplasował się TEAM MARKO.
Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy, a najlepsze zespoły puchary i nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śl.

Klasyfikacja końcowa:
I miejsce –   TKKF KARLIK
II miejsc  –   FOX PSZÓW
III miejsce – TEAM MARKO
IV miejsce – KAFENOVA
miejsca V-VIII – KS „FORMA” WODZISŁAW ŚL.
– PARYS RYDUŁTOWY
– GRAMY BEZ ŚNIADANIA