Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Uwolnij ciało - kolejna edycja już w marcu w WCK - Powiat Wodzisławski

Uwolnij ciało – kolejna edycja już w marcu w WCK

Cieszące się niesłabnącym zainteresowaniem zajęcia z cyklu „Tu i teraz” odbędą się w niedzielę, 3 marca o godz. 15.00. Dwugodzinne warsztaty rozwojowe poprowadzi Małgorzata Karwot, instruktorka tańca i psycholożka.

Uwolnij ciało marzec PLAKAT

Spotkanie będzie okazją do wzięcia udziału w improwizacjach ruchowych w zgodzie z potrzebami własnego ciała. Uczestnicy skupiać się będą na pogłębianiu samoświadomości, relaksacji i poprawie koncentracji, a także zredukowaniu napięcia. Dowiedzą się również, jak świadome oddychanie może stać się integralną częścią codziennego życia.

Koszt uczestnictwa w zajęciach to 30 zł. Zapisy przyjmowane są do 27 lutego pod adresem i.sobota@wck.wodzislaw.pl (wpłaty przelewem na konto WCK lub w kasie w nieprzekraczalnym terminie do 1 marca – o możliwości wpłaty poinformuje organizator w momencie zebrania się odpowiedniej liczby zainteresowanych). Informacji na temat wydarzenia udzielają pracownicy Działu Projektów i Animacji Kulturalnej WCK (tel. 32 455 48 55 w.28).