Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Uwaga. Od środy zmiana trasy dwóch linii autobusowych PKS - Powiat Wodzisławski

Uwaga. Od środy zmiana trasy dwóch linii autobusowych PKS

Z powodu remontu ul. Radlińskiej w Wodzisławiu Śl. autobusy dwóch linii komunikacji powiatowej obsługiwanej przez PKS w Raciborzu od 20 lipca będą kursować zmienionymi trasami.

Wykrzyknik

Na linii nr 36 z Wodzisławia Śl. do Jastrzębia-Zdroju autobusy będą zaczynać i kończyć kursy na przystanku Wodzisław Śląski/Dworzec Autobusowy z pominięciem przystanków:

• Wodzisław Śl./Rybnicka Dworzec Kolejowy,
  • Wodzisław Śl./Jana Pawła II „Dywyta”,
  • Wodzisław Śl./26 Marca Biblioteka,
  • Wodzisław Śl./Radlińska ZSZ,
  • Wodzisław Śl./Matuszczyka Osiedla XXX-lecia,
  • Wodzisław Śl./Matuszczyka Skrzyżowanie.

Z kolei autobusy linii nr 31 z Wodzisławia Śl. do Bukowa przez Pszów, Syrynię, Lubomię i Nieboczowy będą kursowały z pominięciem przystanków Wodzisław Śląski/ 26 Marca Biblioteka i Wodzisław Śląski/Radlińska ZSZ.

Zmiany będą obowiązywać do końca wakacji.

Za utrudnienia przepraszamy.