Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Uwaga na skrzyżowaniu w Rydułtowach! - Powiat Wodzisławski

Uwaga na skrzyżowaniu w Rydułtowach!

Wczoraj po południu doszło do awarii sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ul. Traugutta, Plebiscytowej i Bema w Rydułtowach (tzw. Rynek). Dzięki interwencji drogowców problem udało się w godzinach wieczornych rozwiązać. Sygnalizacja działa, lecz dzisiaj możliwe są dalsze przerwy w jej funkcjonowaniu.

znak graficzny ostrzeżenia, uwaga, wykrzyknik

Wszystko przez wykryty problem z okablowaniem sygnalizacji. Służby drogowe będą dzisiaj, po porannym szczycie komunikacyjnym, próbować ustalić jego przyczynę i problem rozwiązać. W tym czasie światła mogą być wyłączane.

Z tego powodu apelujmy do kierowców o wzmożoną czujność i szczególną ostrożność na tym skrzyżowaniu.

O wszelkich zmianach będziemy informować.

Za utrudnienia przepraszamy!