Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Uwaga kierowcy! Utrudnienia na drogach powiatowych w Wodzisławiu Śl. i Lubomi - Powiat Wodzisławski

Uwaga kierowcy! Utrudnienia na drogach powiatowych w Wodzisławiu Śl. i Lubomi

Powiatowy Zarząd Dróg w Wodzisławiu Śląskim z siedzibą w Syryni informuje, że od 7 lutego do 15 marca 2017 r. przy drogach powiatowych na terenie gminy Lubomia oraz miasta Wodzisław Śląski prowadzone będą prace polegające na wycince drzew.

Drogi w rejonach prowadzenia prac będą stosownie oznakowane, a ruch będzie sterowany przez osoby posiadające niezbędne w tym względzie uprawnienia. Ponadto, ze względu na specyfikę prowadzonych prac może dojść do chwilowego wstrzymania ruchu.

Prosimy mieszkańców i użytkowników dróg o zachowanie szczególnej ostrożności.