Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Utrudnienia na ulicy Żwirki i Wigury w Wodzisławiu Śląskim - Powiat Wodzisławski

Utrudnienia na ulicy Żwirki i Wigury w Wodzisławiu Śląskim

Powiatowy Zarząd Dróg informuje, iż w dniach od 11 do 13 października na ulicy Żwirki i Wigury w Wodzisławiu Śląskim planowane są roboty drogowe, związane ze zmianą stałej organizacji ruchu. W trakcie robót wykonane zostaną dwa progi zwalniające, co powoduje konieczność czasowego zamknięcia dla ruchu odcinka drogi.

znak roboty drogowe

W pierwszym etapie robót zamknięty dla ruchu zostanie odcinek pomiędzy ulicami Rogowską a Cisową, natomiast w drugim etapie pomiędzy ulicami Cisową a Czyżowicką. W każdym etapie utrudnienia będą trwały do 24 godzin.

Drogowcy proszą kierowców o zachowanie ostrożności oraz stosowanie się do oznakowania dróg.