Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Utrudnienia na ulicy Młodzieżowej w Wodzisławiu Śląskim - Powiat Wodzisławski

Utrudnienia na ulicy Młodzieżowej w Wodzisławiu Śląskim

Jak informuje wykonawca odpowiedzialny za przebudowę drogi wojewódzkiej nr 936 (ulica Młodzieżowa) w Wodzisławiu Śląskim, 3 października (poniedziałek) zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu. Przewiduje się całkowite zamknięcie odcinka ul. Młodzieżowej od skrzyżowania z ul. Pszowską za skrzyżowanie z ul. Rozwojową.

W trakcie robót zaplanowano wykonanie warstwy ścieralnej nawierzchni jezdni. Przejazd ul. Młodzieżową, w tym również wjazd na drogi powiatowe łączące się z powyższą ulicą, będzie niemożliwy w godzinach od 7:00 do 20:00. Utrudnienia spowodowane powyższymi pracami bitumicznymi potrwają maksymalnie 2 dni, po czym ruch pojazdów zostanie przywrócony.