Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Utrudnienia na ul. 3 Maja w Syryni potrwają dłużej - Powiat Wodzisławski

Utrudnienia na ul. 3 Maja w Syryni potrwają dłużej

Z przyczyn technicznych układanie warstwy ścieralnej na ulicy 3 Maja w Syryni (droga powiatowa nr 5036S) może się przedłużyć do 19 lipca 2023 r. Powyższa zmiana spowodowana jest awarią zakładu produkującego mieszanki bitumiczne.

Przypominamy, że w czasie prowadzonych robót ruch kierowany jest ręcznie oraz za pomocą sygnalizacji świetlnej wahadłowej.

Całkowity koszt przebudowy ul. Karola Miarki w Pszowie i ul. 3 Maja w Syryni to prawie 16 mln zł. Więcej o inwestycji można przeczytać tutaj (link, nowe okno).