Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Umowa na II etap przebudowy ul. Kopernika podpisana - Powiat Wodzisławski

Umowa na II etap przebudowy ul. Kopernika podpisana

Dzisiaj (piątek 25 maja) w wodzisławskim starostwie została podpisana umowa na realizację inwestycji pn.: „Przebudowa DP 5005S (ul. Mikołaja Kopernika) w Wodzisławiu Śl. – Etap II”

Przedmiotem zadania inwestycyjnego jest przebudowa nawierzchni jezdni ul. M. Kopernika w Wodzisławiu Śl. na ogólnej długości 828m.

Zakres prac przewiduje  wykonanie nowej nawierzchni jezdni, wymianę krawężników, korektę skrzyżowania ul. Kopernika z ul. Syrokomli, przebudowę wpustów ulicznych oraz wykonanie oznakowania poziomego.

Wykonawcą robót będzie firma: DROGRÓD Tetla Szymon z Ćwiklic.

Koszt wykonania to: 716 483,06 zł brutto.

Umowę z ramienia Powiatu podpisał członek zarządu Leszek Bizoń i p.o. z-cy dyr PZD – Michał Stabla.

Prace mają być zakończone do 31 sierpnia.