Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Ujednolicone godziny przyjęć w Starostwie - Powiat Wodzisławski

Ujednolicone godziny przyjęć w Starostwie

W związku z wprowadzeniem zmian w Regulaminie Pracy Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śląskim, z dniem 1 sierpnia 2023 r. ujednolicone zostały godziny przyjęć interesantów w całym urzędzie.

Od 1 sierpnia wszystkie wydziały, biura i samodzielne stanowiska pracy w Starostwie dostępne są dla interesantów:

• od poniedziałku do środy od 8:00 do 15:00,
  • w czwartki od 8:00 do 17:00,
  • w piątki od 8:00 do 13:00.

Nic nie zmienia się w zakresie dostępności elektronicznej urzędu. Starostwo jest i nadal będzie dostępne dla klientów całodobowo poprzez Platformę e-Usług Publicznych na stronie internetowej: https://peup.powiatwodzislawski.pl/#!/katalog/wszystkie/priorytet. Można tam w nieskomplikowany sposób załatwić wiele spraw elektronicznie. Bez trudu można też sprawdzić status swojej sprawy. Wystarczy legitymować się podpisem elektronicznym lub profilem zaufanym, który można uzyskać w wielu bankach. Zachęcamy do skorzystania z tej formy załatwiania urzędowych spraw.