Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Uczniowie ZST najlepsi na śląsku - Powiat Wodzisławski

Uczniowie ZST najlepsi na śląsku

Uczniowie klasy sportowej Paweł Hałasek, Mateusz Hanzel, Dominik Rzymanek z Zespołu Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śl. zajęli I miejsce w zawodach wojewódzkich szkół ponadgminazjalnych w kategorii chłopców podczas XXXIV zawodów sportowo-obronnych „Sprawni jak żołnierze”.

Uczniowie mistrzostwo śląska szkół średnich wywalczyli 2 czerwca. Brali udział w takich konkurencjach jak: tor przeszkód, rzut granatem, udzielanie pierwszej pomocy, strzelanie, bieg na orientacją.  Opiekunami uczniów byli Sebastian Pierchała oraz Krzysztof Szczepanek.