Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Trwa remont Oddziału Neonatologicznego oraz Ginekologiczno-Położniczego - Powiat Wodzisławski

Trwa remont Oddziału Neonatologicznego oraz Ginekologiczno-Położniczego

W PPZOZ w Rydułtowach i Wodzisławiu Śląskim trwa remont Oddziału Neonatologicznego oraz Ginekologiczno-Położniczego. To niezwykle ważna i potrzebna inwestycja. Rada Powiatu Wodzisławskiego przeznaczyła na ten cel 550 tysięcy złotych.

Oddziały zostaną zmodernizowane. Plan prac obejmuje m.in. remont łazienek, wymianę drzwi, wykładzin, oświetlenia czy malowanie ścian. Pomimo remontu, zarówno remontowane oddziały jak i trakt porodowy funkcjonują bez zmian. Prace zostały zorganizowane w taki sposób, aby pacjentki i noworodki nie odczuły niedogodności związanych z remontem.

Zgodnie z szacunkami dyrekcji PPZOZ koszt remontu wyniesie ok. 568 000 złotych.