Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Terapia karmienia – konferencja dla rodziców i nauczycieli - Powiat Wodzisławski

Terapia karmienia – konferencja dla rodziców i nauczycieli

Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Wodzisławiu Śl. zaprasza na konferencję środowiskową pt. „Terapia karmienia”. Konferencja adresowana jest do rodziców dzieci niepełnosprawnych oraz dzieci z zaburzeniami mowy, a także nauczycieli i terapeutów pracujących z nimi na co dzień.

Wiedzą, doświadczeniem i dobrymi praktykami w zakresie terapii karmienia, która ma ogromny wpływ na rozwój mowy dziecka, podzieli się Marta Karwot-Pięta, neurologopeda, terapeuta metody NDT-BOBATH, pracownik Oddziału Patologii Noworodka w szpitalu ginekologiczno-położniczym „Ujastek” w Krakowie.

Konferencja odbędzie się w środę, 22 kwietnia, o godzinie 16:00 w auli centrum konferencyjnego Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Kopernika 71.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Zainteresowane osoby proszone są o wcześniejsze potwierdzenie obecności pod numer telefonu: 32 455 23 00.