Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Szkolenie z wniosków "Działaj Lokalnie" - Powiat Wodzisławski

Szkolenie z wniosków „Działaj Lokalnie”

Już 29 czerwca dla mieszkańców powiatu wodzisławskiego odbędzie się bezpłatne szkolenie na temat programu "Działaj Lokalnie". Tematyka dotyczyć będzie przygotowania wniosku o dofinansowanie.

logo-Działaj-Lokalnie

Podczas spotkania omówione będą zasady przyznawania dotacji, regulamin, sprawy dotyczące kosztów kwalifikowalnych oraz karty oceny projektów.

W szkoleniu mogą wziąć udział:

• organizacje pozarządowe,
  • stowarzyszenia zwykłe,
  • oddziały terenowe organizacji pozarządowych,
  • grupy nieformalne, w imieniu których wniosek złoży organizacja pozarządowa,
  • grupy nieformalne występujące samodzielnie (tzw. Inicjatywa Działaj Lokalnie). Siedziba podmiotu wnioskującego powinna znajdować się na terenie gmin powiatów wodzisławskiego lub raciborskiego.

Zapisy pod adresem: agnieszka.pytlik@cris.org.pl oraz natalia.mandrysz@cris.org.pl

Szkolenie odbędzie się 29 czerwca 2020 r. o godz.: 14:00 na platformie Zoom (szkolenie zdalne).

Szkolenie jest finansowane ze środków Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śl.

Program „Działaj Lokalnie” realizowany przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce został dofinansowany przez Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.