Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Szkoła w Rydułtowach pięknieje w oczach - Powiat Wodzisławski

Szkoła w Rydułtowach pięknieje w oczach

Mimo trwającej epidemii gruntowny remont w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Rydułtowach trwa w najlepsze. I choć planowany termin jego zakończenia to październik, już teraz budynek prezentuje się imponująco.

Remont w Szkole Ponadpodstawowej nr 2 w Rydułtowach 6

Na termomodernizację szkoły składa się szereg prac remontowych, m.in. ocieplenie dachu, ścian zewnętrznych i fundamentowych oraz częściowa wymiana drzwi i okien. Budynek został wyposażony również w kompaktowy węzeł cieplny i nową instalację centralnego ogrzewania. Wykonawca prac zajął się też montażem instalacji wodno-kanalizacyjnej i wykonaniem zasilania elektrycznego w pomieszczeniach przy sali gimnastycznej. Wartość robót budowlanych w ramach zadania wynosi 2.331.953,84 zł.

Inwestycja jest możliwa dzięki projektowi, współfinansowanemu ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, który przewiduje termomodernizację nie tylko obiektów ZSP w Rydułtowach, ale też Powiatowego Zarządu Dróg w Syryni. Więcej informacji na temat projektu TUTAJ – PRZEJDŹ

Poniżej prezentujemy zdjęcia z wykonanych dotychczas prac remontowych.