Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Szansa na lepsze jutro - trwa rekrutacja do projektu - Powiat Wodzisławski

Szansa na lepsze jutro – trwa rekrutacja do projektu

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wodzisławiu Śląskim informuje o prowadzonym naborze do projektu pn. „Lepsze Jutro”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 .

Zapraszamy osoby niepełnosprawne z orzeczonym umiarkowanym lub znacznym stopniem niepełnosprawności, wychowanków rodzinnej pieczy zastępczej, przebywających w placówkach opiekuńczo-wychowawczych lub rozpoczynających proces usamodzielniania, a także kobiety w wieku 50+ – zachęca do udziału w projekcie „Lepsze Jutro” Magdalena Świergolik, koordynator projektu.

Dla osób, które zakwalifikują się do projektu zostanie zaplanowana indywidualna ścieżka reintegracji, która umożliwi zdobycie umiejętności i kwalifikacji pożądanych na rynku pracy. Uczestnictwo w projekcie „Lepsze Jutro” stwarza możliwość skorzystania z oferty, w ramach której dostępne są m.in. takie formy wsparcia jak: zajęcia z psychologiem, doradcą zawodowym, warsztaty rozwijające zainteresowania oraz kursy zawodowe.

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie zapraszamy codziennie, od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-15.30, do siedziby Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, ul. Wałowa 30, Wodzisław Śląski, pokój nr 1 lub 13.

Nabór do projektu prowadzony jest do 28 lutego 2017 r.

Okres realizacji projektu: 01.11.2015 r. – 31.12 2017 r.

Szczegółowe informacje o projekcie dostępne są na stronie internetowej: www.pcpr.wodzislaw.pl oraz telefonicznie: 32/ 455 14 30 wew. 43