Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Świeć przykładem. Akcja profilaktyczna jutro w Rydułtowach! - Powiat Wodzisławski

Świeć przykładem. Akcja profilaktyczna jutro w Rydułtowach!

Jutro, tj. w środę 25 października, od ok. godz. 18:30 do ok. godz. 20:30 w rejonie przejścia dla pieszych w pobliżu sklepu Lidl w Rydułtowach (ul. gen. Józefa Bema 59) przeprowadzona zostanie wspólnie przez Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śl. oraz policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Wodzisławiu Śl. akcja "Jak dobrze Cię widzieć", w ramach której wręczane mieszkańcom będą odblaskowe elementy garderoby .

Odblask LED z logo powiatu wodzisławskiego

Głównym celem akcji jest promowanie korzystania z elementów odblaskowych po zmroku – wszędzie, nie tylko poza terenem zabudowanym. Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Wodzisławiu Śląskim wraz z pracownikami Starostwa Powiatowego będą rozmawiać z uczestnikami akcji o bezpieczeństwie pieszych w ruchu drogowym oraz rozdawać odblaskowe elementy garderoby: breloki, opaski, kamizelki oraz torby.

Serdecznie zachęcamy mieszkańców Rydułtów (i nie tylko) do udziału w akcji.

Okrągłe żółte odblaski z logo i nazwą powiatu.